UNDE AU MAI STAT LA COADĂ BUCUREȘTENII, ÎN ACEST WEEK-END

Vremea frumoasă i-a îmbiat pe bucureșteni să iasă din case. Sâmbătă, mai toate locurile de agrement au fost aglomerate. Parcurile au fost destinația predilectă a celor care au ieșit din case. Și pentru că aerul curat cere și puțină mișcare, mulți dintre bucureșteni au încercat să facă sport pe două roți. Unii au renunțat la idée, la vederea cozilor de la centrele de închirieri. Imaginile de mai jos, surprinse după-amiază la centrul de închirieri biciclete de la Parcul Herăstrău arată că au fost destui și cei pe care răbdarea i-a făcut fericiții câștigători ai unei plimbări cu bicicleta închiriată, sâmbătă după-amiază.

Categorii: Eveniment, Știri
Tags: , ,
Ți-ar putea plăcea

Principalele simptome ale menopauzei VIDEO

Cu o simptomatologie vastă, menopauza nu este însă o afecțiune, ci un proces fiziologic normal. Schimbările prin care trece organismul femeii ajunsă la această etapă a vieții sunt semnificative, dar…