Care e spitalul din România în care 100 de cadre medicale s-au infectat cu noul coronavirus
Spitalul Județean de Urgență „Sf. Pantelimon” Focșani se confruntă cu o creștere considerabilă a numărului de angajați care au fost infectați cu SARS-CoV-2. Cel mai mare spital din Vrancea are,…
















