Președintele Romaniei, Klaus Iohannis, s-a vaccinat in aceasta dimineata la Centrul de vaccinare împotriva COVID-19, din cadrul Spitalului Universitar de Urgență Militar Central „Dr. Carol Davila”. Seful statului a declarat că este vorba de o „procedură simplă”, nedureroasă și a recomandat tuturor românilor să se vaccineze.
Maraton Medika TV & Profit.ro: Cine decide unde se tratează pacientul?
Seria dezbaterilor pe teme medicale revine la Medika TV. Alături de Profit.ro, site-ul numărul 1 în presa de business, singura televiziune medicală din România le propune telespectatorilor săi o întâlnire…












